Yükleniyor…

BB Glow


Konya BB Glow, Konya BB Glow Fiyatı, Konya BB Glow Cihazı, BB Glow Konya, BB Glow Nedir, Konya BB Glow Uygulaması Yaptıranlar, Konya BB Glow Kalıcı Fondoten Yaptıranlar

BB Glow Nedir?

Pürüzsüz ve sağlıklı bir cildin anahtarı olan BB Glow, pek çok cilt sorununa çözüm getiren en yeni medikal cilt bakımı uygulamasıdır. Kalıcı fondöten adı ile de bilinen uygulama, isminden dolayı kozmetik bazlı olduğu düşünülse de; aslında tamamen bitkisel içerikli serumlar yardımıyla cilde uygulanır. Uygulama esnasında kullanılan özel serumların yoğun miktarda B3 vitamini içermesi, cildi yoğun şekilde nemlendirirken işlemin etkili bir cilt mezoterapisi olmasını sağlar.

Kalıcı Fondöten BB Glow

Cilt kusurlarının kapatılmasını sağlayan yoğun ten ürünlerine gereksinimi ortadan kaldıran kalıcı fondöten uygulaması, kusursuz ve doğal bir cilt görüntüsü ile sonuçlandığı için kadınlar kadar erkekler tarafından da tercih edilmektedir. Uygulamanın sonucu 1,5 yıl süreyle kalıcıdır. Kişinin cildine uygun tonda seçilen serum, mikro iğneleme yöntemi ile kontrollü şekilde epidermise iletilir. BB Glow oldukça konforlu, ağrı ya da acı içermeyen, hemen fark edilen ve uzun süre dayanıklı sonuçları olan modern ve benzersiz bir cilt terapisidir. 10 gün ara ile gerçekleştirilen toplam 3 seans sonucunda hücre yenilenmesi tam anlamıyla gerçekleşmiş olur.

BB Glow’un Cilt Üzerindeki Etkileri

Cildin en çok ihtiyaç duyduğu proteinlerden biri olan kolajen üretimini tetikleyen uygulama, ince kırışıklar üzerinde oldukça etkilidir. Aynı zamanda elastin üretimini de harekete geçirerek, cildin elastikiyetini arttırarak yaşlanma etkilerini durdurur. B3 vitamini, bitki özleri, aminoasitler ve cildin ihtiyaç duyduğu proteinler içeren serum, dermapen cihazı ile kontrollü olarak cildin alt tabakalarına ulaştıkça etkilerini fark ettirmeye başlar.

Ciltteki ton düzensizlikleri ve lekeler,  akne izleri, sivilce izleri ve skar dokular, serbest radikaller, göz altı morlukları ve göz çevresinde koyulaşmalar,  cilt yüzeyinde belirgin halde bulunana kılcal damar görüntüsü, ince kırışıklıklar ve  güneş kaynaklı cilt hasarları kalıcı fondöten uygulaması ile tedavi edilerek giderilebilir. İlerleyen dönemlerde oluşabilecek güneş hasarlarına karşı da cildi korumaya alarak kalkan görevi üstlenen BB Glow,  hücre onarımı ve yapılanmasını, ciltteki nem oranının ciddi oranda yükselmesini ve elastikiyet artışını sağlar.

BB Glow hakkında bilinmesi gerekenler

Kalıcı fondöten dermapen yöntemi ile uygulandığı için yakın zamanda botox ya da yüz dolgusu yaptırmış kişilere tavsiye edilmez. Tavsiye edilen sıralama; dolgu ve botox işlemlerinin BB Glow’dan sonra yapılmasıdır. BB Glow seanslarından sonra deniz, havuz, hamam ve sauna gibi etkinlikler 10 gün süreyle durdurulmalıdır. Uygulama tamamlandıktan sonra bu etkinliklerde bulunulmasında bir sakınca yoktur. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde, sedef ve  egzama gibi cilt hastalıklarının aktif dönemlerinde ve tedavileri süresince, uçuk ve iltihaplanma gibi enfeksiyonel durumlarda uygulama yapılamaz.


Konya BB Glow, Konya BB Glow Fiyatı, Konya BB Glow Cihazı, BB Glow Konya, BB Glow Nedir, Konya BB Glow Uygulaması Yaptıranlar, Konya BB Glow Kalıcı Fondoten Yaptıranlar